PROEF                  RUITER                                POS       SCORE                  NAAM PAARD

P1                          Annefloor Bouman        1             6,88                       Kná frá Kálfsstöðum

Nienke Schaafsma          2             6,62                       Nátt frá Hefilln

Sigurður Marinusson     3             6,43                       Hellen frá Bessastöðum

P2                          Sigurður Marinusson     1             6,73                       Hellen frá Bessastöðum

Charlotte White               2             6,57                       Elja vom Waldhof

Annefloor Bouman        3             6,55                       Kná frá Kálfsstöðum

PP1                        Nienke Schaafsma          1             7,08                       Nátt frá Hefill

Sigurður Marinusson     2             6,96                       Hellen frá Bessastöðum

Sanne Ponjee                   3             6,04       VALID   Luna frá Ponjée

F1                           Anne-Lene Holm             1             6,74       VALID   Bjartur von Hof Osterkamp

Franka Struik                     2             6,33       VALID   Húni vom Barghof

Maike Greve                     3             6,31       VALID   Aragon frá Lambanesi

T1                           Nils-Christian Larsen      1             7,67       VALID   Gröndal frá Blesastöðum 1A

Christa Rike                        2             7,05       VALID   Vaðall frá Fensalir

Arja Schuurmans             3             6,28       VALID   Falur frá Skarði

Tom Buijtelaar                  4             6,17       VALID   Hausti van ´t Groote Veld

T2                           Nils-Christian Larsen      1             7,71       VALID   Störnustaell frá Dalvik

Manon de Munck           2             6,84       VALID   Straumur frá Seljabrekku

Arja Schuurmans             3             6,63       VALID   Göfgi frá Útnyrðingsstöðum

V1                          Martin Rønnestad          1             7,23       VALID   Svartur vom Hochwald

Yoni Blom                           2             7,17       VALID   Bjartur frá Aquadraat

Mieke van Vroenhoven               3             6,03       VALID   Grímnir frá Blík

Arja Schuurmans             4             6,00       VALID   Falur frá Skarði

 

 

F2                           Kelly Groenestijn            1             5,79       VALID   Drífandi van de Blanke Waal

Ralf Wohllaib                     2             5,64       VALID   Skafti von Borbeck

Cora Wijmans                   3             5,33       VALID   Remba frá Skógi

T3                           Eileen Sowah                    1             6,17       VALID   Valur frá Strandarhjáleigu

Elske Olthof                       2             5,94       VALID   Eilimi frá Spló

Bram van Steen                               2             5,94       VALID   Hrannar frá Gýgjarhóli

T4                           Franka Struik                     1             5,75       VALID   Drottning 1 vom Rappenhof

Kelly Groenestijn            1             5,75       VALID   Drífandi van de Blanke Waal

Emma van der Veer       3             5,46       VALID   Jónatan frá Breiðablik

V2                          Marion Duintjer               1             6,27       VALID   Kjölur frá Varmalæk

Annefloor Bouman        2             6,07       VALID   Gjúga frá Lálendi

Bram van Steen                               3             5,93       VALID   Hrannar frá Gýgjarhóli

  

Viergangenklassement sport B – Annefloor Bouman met Gjúga frá Lálendi

Viergangenklassement sport A – Yoni Blom met Bjartur frá Aquadraat (evenals in 2016)

Vijfgangenklassement sport B – Lisa Kroon met Andvari van ´t Slingerbos

Vijfgangenklassement sport A – Franka Struik met Húni vom Barghof (evenals in 2016)

Foto: Lutra Photos, Taeke Otter