Veiling

Action Exloo

Het ONNK is een samenwerkingsverband aangegaan met Hippisch Centrum Exloo.

Dit betekent dat de finale op zaterdag 28 april 2018 zal plaatsvinden in Exloo met aansluitend:

“De Exloo Spring Auction For Showjumpers and Dressage Horses”

Aanvang presentatie: 15:00 uur
Aanvang veiling: 19:00 uur

De veiling wordt georganiseerd door Hippisch Centrum Exloo en is voor 2, 3, 4 en 5-jarige paarden (met x-ray) en fokmerries.

Het is mogelijk 14 dagen voor de veiling uw paard te laten brengen voor training en toiletteren. Het is ook mogelijk om uw paard een dag van te voren te brengen om te laten toiletteren.

Opgave veiling: auction-exloo@outlook.com

Bedankt voor een fantastische week vol prachtige prestaties

Na een fantastische week vol prachtige prestaties hebben we een aantal mooie foto’s uitgekozen om iedereen net zo te laten genieten zoals wij dat allen gedaan hebben! Voor meer foto’s kunt u kijken op Digishots.nl Wij willen via deze weg iedereen enorm bedanken voor...
Lees meer

Exloo wil echt iets neerzetten tijdens EK-dressuur U25

EXLOO - Een kans uit duizenden. Of misschien wel uit miljoenen. Zo ziet het bestuur van de stichting Hippisch Centrum Exloo het organiseren van het EK-dressuur U25. Dit Europees Kampioenschap voor dressuurruiters onder de 25 is van 13 tot en met 17 augustus in...
Lees meer

FEI European Dressage Championship U25

FEI European Dressage Championship U25. 13 t/m 17 augustus 2018

Lees meer

Drentse Kampioenschappen 2018

Springen van 26 t/m 28 juli. Dressuur 3 en 4 augustus.
Lees meer

Jan van Mensvoort

Ons bereikte het bericht dat een zeer betrokken oud bestuurslid Jan van Mensvoort is overleden. Wij wensen de familie namens het HCE bestuur veel sterkte met dit grote verlies.
Lees meer

Top (dubbel)succes voor Marion Duintjer, Rena Holthaus- Bosma en Inge Frieling

Afgelopen weekend barstte de strijd los tussen de circa 60 sportcombinaties IJslandse Paarden uit Nederland en Duitsland, op jacht naar een van de felbegeerde Fitjar titels voor 2018.  Van heinde en ver waren de wedstrijdruiters afgereisd naar Noord-Sleen in Drenthe...
Lees meer