Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Topsport Exloo 14 en 15 augustus 2021

Topsport Exloo 14 en 15 augustus 2021

Topsport Exloo op 26 en 27 juni 2021

Topsport Exloo op 26 en 27 juni 2021

Elke woensdag en zondag meetmoment springen

Vanaf woensdag elke woensdag en zondag. Meetmoment springen te Exloo. (uitgezonderd 1e pinksterdag)

CSI gehouden in mei 2021 gaat door!

Ook springruiters kunnen zich verheugen op een internationale wedstrijd bij Hippisch Centrum Exloo Van dinsdag 11 tot en met zaterdag 15 mei zal het terrein van Hippisch Centrum Exloo het toneel zijn voor de internationale springruiters. Hippisch Centrum Exloo is blij...

CDI van 5 – 9 mei 2021 gaat door!

De organisatoren zijn blij dat er na nauwe samenwerking met onder andere de Gemeente Borger-Odoorn toestemming is gekregen om een Internationale Dressuurwedstrijd te organiseren op de Drentse Hondsrug. Deze wedstrijd zal een belangrijk moment worden voor de...

LET OP! ALLEEN OP AFSPRAAK!

Voor het gebruik van het parcours of het vrij rijden in een van onze banen is iedereen welkom! Nogmaals alleen op afspraak! Je kunt bellen met: Albert Koopmans  06 46740445 De manege is zonder afspraken of lessen gesloten!

Onze hoofdsponsoren: