Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Exloo wil echt iets neerzetten tijdens EK-dressuur U25

EXLOO - Een kans uit duizenden. Of misschien wel uit miljoenen. Zo ziet het bestuur van de stichting Hippisch Centrum Exloo het organiseren van het EK-dressuur U25. Dit Europees Kampioenschap voor dressuurruiters onder de 25 is van 13 tot en met 17 augustus in...
Lees meer

FEI European Dressage Championship U25

FEI European Dressage Championship U25. 13 t/m 17 augustus 2018

Lees meer

Drentse Kampioenschappen 2018

Springen van 26 t/m 28 juli. Dressuur 3 en 4 augustus.
Lees meer

Jan van Mensvoort

Ons bereikte het bericht dat een zeer betrokken oud bestuurslid Jan van Mensvoort is overleden. Wij wensen de familie namens het HCE bestuur veel sterkte met dit grote verlies.
Lees meer

Top (dubbel)succes voor Marion Duintjer, Rena Holthaus- Bosma en Inge Frieling

Afgelopen weekend barstte de strijd los tussen de circa 60 sportcombinaties IJslandse Paarden uit Nederland en Duitsland, op jacht naar een van de felbegeerde Fitjar titels voor 2018.  Van heinde en ver waren de wedstrijdruiters afgereisd naar Noord-Sleen in Drenthe...
Lees meer