Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Dressuur wedstrijd 13 en 14 april 2019

Dressuur wedstrijd 13 en 14 april 2019

Koningsconcours 27 en 28 april 2019

Koningsconcours 27 en 28 april 2019

De vier IJRN Clubkampioenen 2019 presenteren zich met trots

Anne-Jet White (Friesland), Aileen Mentink (Overijssel), Regina Plate (Gelderland) en Sarah Guerra (Noord-Holland).  Afgelopen zaterdag,  9 maart stond Hippisch Centrum Exloo in het teken van de clubkampioenschappen van IJsland Rijders Noord (IJRN).  Tevens is dit de...

Subtop 2-daagse in maart

Zaterdag 23 en zondag 24 maart 2019

Donderdag dressuurdag

Vanaf donderdag 4 april om de week een dressuurwedstrijd

TRAIN & TRADE EXLOO: VRIJDAG 15 MAART 2019

Dit jaar organiseert Hippisch Centrum Exloo alweer de derde editie van Train & Trade, powered by Subli. Opgave voor het vrijspringen is open voor springpaarden in alle leeftijdscategorieën, de jonge springpaardenrubrieken onder de man zijn open voor springpaarden in...