Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Subtop 2 daagse 8 & 9 december

Subtop 2 daagse 8 & 9 december

Eventing indoor / outdoor cross

Zaterdag 15 december, wedstrijdpaarden, Zondag 16 december, wedstrijden paarden / pony’s

CDI Dutch Topsport Dressage

24 t/m 28 oktober 2018

Final Foal Auction video

Video van de Final Foal Auction in Exloo

Woensdag is onze nieuwe KNEGT tractor aangekomen

Woensdag is onze nieuwe KNEGT tractor aangekomen met dank aan onze nieuwe hoofdsponsor...

Let op! Aangepaste sluitingstijden!

Van maandag tot donderdag sluit de manege na de laatste lessen/ einde wedstrijd. Op vrijdag gaat de manege om 21.00 uur sluiten. Op zaterdag en zondag sluit de manege om 20.00 uur.