Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Noord-Nederland vandaag goed voor vier van de zes gouden plakken tijdens het internationale toernooi IJslandse Paarden in Exloo

Het IJslands vuur is neergestreken in Exloo dit weekend tijdens IJRN Internationaal.  Vandaag, op deze zonovergoten dag spatten de vonken eraf tijdens de proeven.  De resultaten van de wedstrijdruiters zijn veelbelovend voor de finales die morgen verreden worden.  In...
Lees meer

Goud voor de 16-jarige Imre Otter uit Beetsterzwaag en voor de 31 jarige Duitse Anne Lene Holm uit Bad Bevensen tijdens de aftrap IJRN Internationaal in Exloo.

Het IJslands vuur is neergestreken in Exloo dit weekend tijdens IJRN Internationaal.  Het toernooi is in volle gang. De eerste twee gouden medailles konden vanavond al uitgereikt worden. De finales van de PP1 (telgangren over 200 meter) en de PP2 (telgang over 200...
Lees meer

PRIJZENREGEN en uitmuntende prestaties topruiters Noord-Nederland tijdens IJRN Internationaal 2018 in Exloo!

Een impressie van het Noordelijk succes!  Een prachtig toernooi voor Noord-Nederland is net afgesloten. Met een prijzenregen en top prestaties van onze topruiters uit het Noorden. De Drentse Tom Buijtelaar uit Exloo, vorig jaar voor het eerst afgevaardigd voor...
Lees meer

BIXIE DAG 3 JUNI

Dressuur en Springen Proefgerichte Dressuur Training van Floor Vos Proefgerichte Spring Training van Margriet Kruisinga Je kunt je ook opgeven voor de proefgerichte trainingen. Je kunt je opgeven via santinganita@hotmail.com
Lees meer

een top TOPSPORT DRESSUUR weekend in HCE Exloo

Een geslaagd weekend met veel enthousiaste ruiters en prachtige combinaties.

Lees meer

Het was 3 dubbel feest op het HCE afgelopen zaterdag 21 april!

Er was een geslaagde open dag samen met de Golf en Puur! De BIXIE was een zeer geslaagd evenement met als klapper Britt en Esra van Praat TV (alle foto's zijn op de FB pagina van HCE te vinden) En de onthulling van ons FNRS 4 STERREN bord. De trots dat wij ons mogen...
Lees meer