Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Topsport Dressuur

10 t/m 12 mei 2019

Topsport Dressage

27 t/m 30 juni & 24 t/m 27 oktober

De regels zijn nog niet helemaal duidelijk!

Januari 2019 is verstreken! De regels zijn volgens ons niet helemaal duidelijk!
De leden van Vereniging Exloo zijn hier al op voorbereid maar de nieuwe regels gelden voor iedereen lid of geen lid!

Subtop 2 daagse 8 & 9 december

Subtop 2 daagse 8 & 9 december