Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Geslaagd weekend Drentse Kampioenschappen Springen

We hebben een zeer geslaagd weekend achter de rug van de Drentse Kampioenschappen Springen in Exloo!! Met mooie resultaten en blije kampioenen die gaan schitteren in Ermelo voor Drenthe kijken we terug op een prachtig kampioenschap met als vooruitzicht aankomend...
Lees meer

SUBTOP wedstrijd de Sublicup

Dit weekend bij de SUBTOP wedstrijd de Sublicup van de 4 & 5 jarigen met en super score en een mooie extra prijs natuurlijk gesponsord door SUBLI! Bij de 4 jarigen: 1e Bart Vreeze met Imagine 2e Astrid Reinders met I-Catcher 3e Via Bruntink met Illusion Bij de 5...
Lees meer

Dressuur/trainingswedstrijd te Exloo op 31 juli 2017

Grijp je kans en rijdt op de vernieuwde zandbodem van het Hippisch Centrum Exloo in de ambiance van de Drentse Kampioenschappen! Ideaal om de baan te verkennen in de vorm van een wedstrijd of om de laatste puntjes op de i te zetten. BB t/m ZZL Kür op muziek behoort...
Lees meer

Prijzenregen voor Annefloor Bouman uit Yde én ticket voor WK equipe op zak!

Zondag 16 juli presenteerde een trotse WK equipe zich aan het publiek tijdens het NK IJslandse Paarden in Exloo. De WK equipe bestaat maar liefst uit 12 combinaties dit jaar. Een geweldig resultaat. Deze combinaties zullen Nederland vertegenwoordigen op het...
Lees meer

GOUD, ZILVER EN BRONS NK IJSLANDSE PAARDEN 2017

GOUD, ZILVER EN BRONS NK IJSLANDSE PAARDEN 2017

Lees meer

Super spannende Nederlandse Kampioenschappen IJslandse Paarden in Exloo van 14 t/m 16 juli!

Op vrijdag 14 juli barst tijdens het Nederlandse Kampioenschap IJslandse Paarden de strijd los om de nationale titels  van 2017. De Nederlandse topruiters strijden niet alleen om de kampioenstitel, alles staat in het teken van de Wereld Kampioenschappen IJslandse...
Lees meer