Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Vrijwilligers zaten zaterdag heerlijk te genieten bij de tuigpaardenshow!

Ook onze trouwe vrijwilligers zaten zaterdag heerlijk te genieten bij de tuigpaardenshow! Toch konden ze het niet laten ook nog even te helpen.....
Lees meer

Eeserveen-buitenrit mét barbecue!

Zondag 16 juli a.s. organiseren wij, menvereniging Het Exloo’s Gerij, weer een Eeserveen-buitenrit mét barbecue!! De buitenrit start in Eeserveen bij de boerderij/camping van de familie Brouwer. Tussen 10:00 en 11:00 verzamelen wij en is er koffie met koek. Rond 11:00...
Lees meer

Viermaal WK limiet gereden tijdens IJRN Internationaal afgelopen weekend in Exloo

Vier ruiters, van wie twee Youth riders, hebben deze tweede WK selectie wedstrijd succes behaald.  Zij hebben de WK drempels gehaald! In het geheel vernieuwde Hippisch Centrum Exloo waar IJRN Internationaal 2017 verreden werd, vlogen de vonken eraf tijdens de vier...
Lees meer

Generale repetitie Tuigpaarden

Gisteren een mooie generale repetitie van de Tuigpaarden met de Toppers van Drenthe onder leiding van Henk Scherphof voor 17 juni a.s.!
Lees meer

Mooie stallen gebouwd voor de Ijslanders

Mooie stallen gebouwd voor het evenement van de IJslanders dit weekend door AT Appelscha trading....
Lees meer

IJslands vuur strijkt neer in Exloo komend weekend tijdens IJRN Internationaal: strijd om WK ticket barst los

Op vrijdag 2 juni tot en met zondag 4 juni barst tijdens de IJRN Internationaal de strijd los tussen de (top) ruiters en hun temperamentvolle IJslandse paarden in Nederland, onder andere om zich te selecteren voor de Wereldkampioenschappen. Dit jaar vinden de...
Lees meer