Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

LET OP! ALLEEN OP AFSPRAAK!

Voor het gebruik van het parcours of het vrij rijden in een van onze banen is iedereen welkom! Nogmaals alleen op afspraak! Je kunt bellen met: Albert Koopmans  06 46740445 De manege is zonder afspraken of lessen gesloten!

Internationale Men wedstrijd in Exloo 13 t/m 16 augustus

Nu evenementen weer zijn toegestaan, heeft de organisatie van de Internationale Men wedstrijd in Exloo de (men)handschoen opgepakt. Van 13 tot en met 16 augustus wordt er op de terreinen van Hippisch Centrum Exloo een tweesterren wedstrijd voor enkel-, twee- en vierspan paarden en pony’s gehouden.

Mentaal sterker de ring

Wij organiseren de workshop op zaterdagmiddag 11 juli a.s. op het Hippisch Centrum in Exloo. Wij hebben een ruime zaal beschikbaar, waardoor wij met de opstelling de RIVM-richtlijnen kunnen volgen en 1,5 meter ruimte tussen de stoelen kunnen garanderen.

Training concours

Springen & dressuur, paarden en pony’s

Activiteiten geannuleerd

Zoals jullie ongetwijfeld meegekregen hebben zijn alle activiteiten in het centrum geannuleerd dit in ieder geval tot 31 maart. Er staat een oefen parcours vanaf maandag 16 maart.

Subtop Exloo 22 maart

Zondag 22 maart 2020

Onze hoofdsponsoren: