Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Internationaal Dressuur 26 t/m 29 oktober

Donderdag 26 oktober 2017 12.00 uur Internationaal dressuur Junioren Team test (edition 2009), update 2017 14.05 uur Internationaal dressuur Young Riders Team test (edition 2009), update 2017 16.50 uur Landelijk dressuur klasse Z1 Finale Exloo Cup 18.20 uur...
Lees meer

Veulenveiling Final Foal Auction

14 oktober hebben wij onze eerste veulenveiling in het Hippisch Centrum te Exloo. De veulenveiling is pas een feit geworden, halverwege september maar we kunnen nu al spreken van een succes! De veulens die zijn aangeboden komen uit de noordelijke stammen. We hebben...
Lees meer

NSvT Koudbloeden-wedstrijd 4 en 5 november

Inschrijving geopend Wanneer: 4 en 5 november Waar: Hippisch Centrum Exloo Inschrijven via: nsvtsport@gmail.com Meer informatie bij voorkeur via Whatsapp: 06-11252189 Sluitingsdatum: 28...
Lees meer

NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP WORKING EQUITATION 10-12 november 2017

Niveaus Introductieklasse t/m WE4 in de onderdelen dressuur, stijltrail en speedtrail. Runderwerk voor de klassen WE2, 3 en 4, optioneel voor de klasse 1. Het NK is goedgekeurd door de WAWE, Masterruiters kunnen op deze wedstrijd hun WK kwalificatie halen. Deelname...
Lees meer