Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Nieuw bestuur menclub Het Exloo’s Gerij

Het nieuwe bestuur, van de menclub, „Het Exloo’s Gerij“ onder aanvoering van Jans Manting en Ingmar Veneman, organiseerden op 29 en 30 december, een menclinic, o.l.v. Ad Aarts, onze Nationale Bondscoach. Een clinic c.q. proefgerichte training, is persoonlijke...
Lees meer

The Dutch Amazone Cup february 23-25

International Working Equitation Competition. Dressage, Ease of handeling, Speed

Lees meer

Nieuwjaarsborrel 5 januari 2018

Vanaf 19:00 uur in ons prachtige centrum, onder het genot van een hapje en een drankje. Waar we u bij deze gelegenheid tevens onze toekomst visie van ons Hippisch Centrum laten zien.
Lees meer

Teugels in de linkerhand, garrocha in de rechter

Een krantenknipsel uit het Dagblad van het Noorden.                  
Lees meer

Tapasavond in Hippisch Centrum Exloo op 2 december!

Horeca Hippisch Centrum Exloo organiseert tapasavond vol gezelligheid tijdens springwedstrijd op 2 december 2017! Zin om de hele avond te genieten van onbeperkt tapas? Kom dan naar dit nieuwe evenement! Vanaf 20:00 zal er gestart worden en vanaf 22:00 zal ook de...
Lees meer
2017 © DigiShots

Daphne van Peperstraten: ‘Ik kan alleen maar dankbaar zijn’

Op het CDI Exloo heeft Daphne van Peperstraten zondag ook de kür op muziek gewonnen bij de junioren. De jury beloonde haar proef met Greenpoint’s Cupido (v Glock’s Johnson TN) met 77,8 procent. ‘Ik kan alleen maar heel dankbaar zijn voor zo’n paard’, vindt de amazone....
Lees meer