Contact

Het bestuur

Voorzitter Michiel Blok voorzitter@ijrn.nl
Penningmeester Judith van Ekeren penningmeester@ijrn.nl
jeugd@ijrn.nl
sponsor@ijrn.nl
Secretaris Rena Holthaus secretaris@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Burggrafer maaike@fitjar.nl
Algemeen bestuurslid Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Jorien van Koten  jorien.ijrn@gmail.com
Algemeen bestuurslid / baancommisaris Kees Hogendoorn baan@ijrn.nl
Algemeen bestuurslid Liesbeth Verboog activiteiten@ijrn.nl

 Communicatie en PR

Communicatie Michiel Blok (a.i.) communicatie@ijrn.nl
Website – technisch Guus Schouten website@ijrn.nl
Pers Zwana de Vries pers@ijrn.nl
Webshop Linde van Hooijdonk webshop@ijrn.nl

Activiteiten

Recreatie en educatie Mariska Beentjes
Liesbeth Verboog
activiteiten@ijrn.nl
Cursussen (ook voor HCE-zaken) Anne van Staaveren cursussen@ijrn.nl
Showteam Marion Duintjer showteam@ijrn.nl
Vrijwilligers Jeanette Santifort
Miranda Maatkamp
vrijwilliger@ijrn.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Karen Schors ledenadministratie@ijrn.nl

Sponsorcommissie

Contactpersoon sponsoren Nynke Horjus sponsor@ijrn.nl
Contactpersoon beleid en coördinatie Judith van Ekeren judith.ijrn@gmail.com
Lid sponsorcommissie Anne van Staaveren a.staaveren@kpnplanet.nl

Wedstrijdcommissie

Contactpersoon Jeanette Santifort wedstrijden@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Tom Buijtelaar tom.buijtelaar@live.nl
Lid wedstrijdcommissie Hester Banierink wedstrijdsecretariaat@ijrn.nl
Lid wedstrijdcommissie Ronald Snijders

Training concours

Springen & dressuur, paarden en pony’s

Activiteiten geannuleerd

Beste allen, Zoals jullie ongetwijfeld meegekregen hebben zijn alle activiteiten in het centrum geannuleerd dit in ieder geval tot 31 maart Er staat een oefen parcours vanaf maandag 16 maart. Wanneer je daar gebruik van wilt maken, graag van te voren bellen met:...

Subtop Exloo 22 maart

Zondag 22 maart 2020

Internationale menwedstrijd

26 t/m 26 maart 2020

Mentaal sterker de ring in

Zie je een verschil in je trainingsresultaten en je wedstrijdresultaten? Reageert je paard thuis heel anders dan op het wedstrijdterrein? Vind je het lastig als mensen komen kijken terwijl je rijdt? Zie je deze dingen gebeuren bij je leerlingen en is het lastig daarin...

Subtop Exloo 9 februari 2020

Zondag 9 februari 2020

Onze hoofdsponsoren: